Vlahović i Di Maria već siju strah u Seriji A! (VIDEO)

Juventus nije briljirao na startu Serie A, ali je protiv Sassuola bio uvjerljiv.

Crno-bijeli iz Torina slavili su 3:0, a meč su obilježili Dupan Vlahović i Angel Di Maria.

Sassuolo je dobro krenuo u utakmicu, imali su dvije šanse, ali je presudila individualna kvaliteta igrača Maxa Allegrija.

Prvo je Di Maria sjajno pogodio iz voleja na centaršut McKenzieja, a onda je Dušan Vlahović pred kraj prvog poluvremena iz jedanaesterca povisio na 2:0.

Odmah na početku drugog poluvremena uspješan presing Juventusa okrunjen je golom. Di Maria presijeca loptu koja dolazi do srpskog centarfora i postavlja konačnih 3:0.

Na utakmici je debitirao drugi srpski reprezentativac u redovima Juventusa Filip Kostić, koji je odigrao posljednjih 25 minuta ovog susreta.