VMS nije izdržao do kraja, Monca izvukla bod u Torinu posle “bombe” Kaprarija (VIDEO)

Fudbaleri Torina i Monce remizirali su na Olimpiku u 34. kolu Serije A, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Bikovi su poveli na samom početku drugog poluvremana, kada je strelac bio Antonio Sanabrija posle asistencije Vlašića.

Usledili su nasrtaji Monce, koja je preuzela inicijativu od tada i želela gol po svaku cenu. Međutim, na golu je briljirao srpski reprezentativac Vanja Milinković-Savić i odbranio mnogo šuteva.

Nije ipak ni Vanja izdržao do kraja, pa je u 86. minutu došlo do izjednačenja posle lepog gola Đanluke Kaprarija, kada je naš dugajlija na golu bio nemoćan. Strelac gola je iskoristio prostor za šut nakon lošije reakcije odbrane domaćih, kada se lopte domogao Andrea Petanja i odigrao povratni pas, nakon kog je usledila prava strela.

Zanimljivo je da su ovi timovi izjednačeni na sredini tabele, pošto sa po 46 bodova zauzimaju 9. i 10. mesto.