Vojvodina rutinski s Nišlijama, Napredak upisao prvu pobjedu (VIDEO)

Nogometaši Vojvodine su u jednom od derbija kola kao domaćini uvjerljivo svladali ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 3:0.

Novosađani su poveli u 22. minuti preko Baraja, što je bio i rezultat prvog dijela igre. U drugom poluvremenu nakon samo nekoliko minuta sjajni Veljko Simić nastavlja s dobrim igrama i udvostručuje prednost domaćih.

Imali su Radnici nekoliko prilika do kraja, no domaći su opet preko Nemanje Nikolića pogodili za uvjerljivih 3:0.

Vojvodina sada ima 16 bodova iz 8 utakmica i prekinuli su niz od tri uzastopna remija. S druge strane Radnički je ostao na 8 bodova iz 9 utakmica.

U drugom susretu koji je bio na programu u isto vrijeme kruševački Napredak ostvario je prvu pobjedu u prvenstvu. Kao domaći su s 1:0 pobijedili Mladost GAT.

Jedini strijelac bio je Šarić u 21. minuti.

Napredak sada ima 5 bodova iz 8 utakmica, dok je Mladost GAT ostala na 4 boda iz 9 utakmica.