Voždovac nemoćan protiv Zvezde, Vigo debitantski gol, Azarov asistirao (VIDEO)

Nogometaši aktualnog prvaka Crvene zvezde uvjerljivo su svladali Voždovac na gostovanju sa 6:0, u sklopu 21. kola Superlige, odnosno druge utakmice u nastavku prvenstva.

Crveno-bijelima je već u uvodnoj fazi znatno olakšao posao Mateja Đorđević koji je u šesnaestercu srušio Aleksandra Pešića, pa je zaradio crveni karton i usput skrivio jedanaesterac.

Najstrožu kaznu realizirao je Gelor Kanga u 15. minuti i tako doveo svoju momčad u prednost. Potom je uslijedio pravi blitzkrieg i utakmica je odlučena praktički u deset minuta.

Već u 19. minuti Kanga je upisao asistenciju, kada je kroz nekoliko igrača uočio Bukarija, koji je ubacio u centar i potom udvostručio prednost.

Na 3:0 povisio je Katai u 25. minuti nakon dobre akcije gostiju. Sve je krenulo s lijeve strane kada je Irakli Azarov poslao loptu u srce šesnaesterca, a Mirko Ivanić je prvo atraktivno proigrao svog suigrača koji je imao lakši zadatak zatresti mrežu.

S ovim rezultatom se otišlo na odmor, no aktualni prvak se nije predavao u nastavku.

Novopridošlica iz Argentine Alex Vigo upisao se u strijelce u 64. minuti i zabio svoju prvu službenu utakmicu za Zvezdu. Na pravom se mjestu našao nakon što je Andrija Katić nakon izvrsnog prodora obranio udarac Mirka Ivanića.

Kings Kangwa odlično je odgovorio na otklon nakon udarca Ivanića u 77. minuti za Zvezdinu “petardu”, a konačan rezultat postavio je Ivanić u 82. minuti, kada se konačno i sam upisao u listu strijelaca.

U sljedećem kolu Crvena zvezda dočekuje Čukarički 18. veljače, dok Voždovac dan ranije gostuje Kolubari.