Predstavnik Obale Bjelokosti – Emmanuel Elysee Djed Agbadou postao je novi igrač engleskog kluba – Wolverhampton.
Riječ je o nogometašu koji ima 27 godina, igra na poziciji centralnog braniča i došao je u transferu vrijednom 20 milijuna eura iz francuskog Reimsa. S “Vukovim” je potpisao ugovor do ljeta 2029. godine.
“Drago nam je poželjeti dobrodošlicu Emmanuelu u klub. On je igrač kojeg je naš skautski tim dugo pratio, a Vitor se složio da je on pravi igrač koji sada može ojačati našu momčad. Nadam se da će Emmanuel imati uspješnu karijeru u Wolvesima i da će imati punu podršku svih tijekom svog vremena ovdje.” rekao je predsjednik kluba – Jeff Shi.


