Navijači Crvene zvezde pozivaju sve koji imaju crveno-belu boju u krvi da u petak u 19 časova dođu na stadion “Rajko Mitić”.
Crvena zvezda dočekuje Železničara iz Pančeva u 10. kolu Superlige Srbije, a samo četiri dana kasnije čeka je gostovanje na “Đuzepe Meaci”. Povodom toga se oglasili navijači Zvezde:
-Kao što je svima poznato, navijačima Crvene Zvezde je zabranjen odlazak u Italiju na fudbalske utakmice protiv Intera i Milana! Nije Zvezda prvi klub kome je izrečena kazna za ovu zemlju, a izriče je italijanska policija koja po svojim nekim kriterijumima, gleda ko je podoban a ko nije. Očigledno da su nesposobni ili ih je strah 10 hiljada navijača, koji bi sigurno došli da postoji mogućnost da se kupi karta.
-Pozivamo ljude ovim putem da dođu u petak na stadion, da im pružimo dovoljnu podršku za utorak jer će utakmica pred punim stadionim u Italiji, bez nas na tribinama, biti pa skoro nemoguća misija. U petak da im pokažemo da smo uz njih da znaju koliko ih ljudi prati na ovaj pretežak put, gde će zbog straha Italije, morati da budu sami! U petak moraju da osete našu podršku, šta god se desilo u Milanu ali i da osete da osim što idu da se bore protiv prošlogodišnjeg prvaka Italije, idu da se bore i protiv nepravde!!!
-Zato u petak u 19 časova, vidimo se na Marakani. Takođe, zbog striktnosti italijanske policije, koja na ulazu traži kartu i dokument na kome moraju da se poklapaju imena, pozivamo ljude da ne kreću na put gde je sasvim izvesno da neće ući na utakmicu, stoji u saopštenju.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


