Bivši golman Željezničara Filip Dujmović je potpisao ugovor sa prvakom Sjeverne Makedonije, Strugom Trim&Lum, te je zvanično predstavljen u novom klubu.
Dujmović je proveo proljetni dio sezone u Željezničaru, nakon povratka iz inostranstva, ali nije imao priliku zaigrati na Grbavici, te nije odigrao nijedan zvanični meč za Plave.
Nakon završetka sezone, došlo je do rastanka, a on će nastaviti karijeru u Strugi, nasljedujući bivšeg golmana Željezničara Vedrana Kjosevskog, koji nakon dvije uspješne godine napušta klub.
Filip Dujmović je svoj put započeo u juniorskom timu Željezničara, a potom je igrao za tursku Adanu, Mladost Doboj-Kakanj, Spartak Suboticu, Radnički Niš i Dinamo Bukurešt.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


