Na Zlatiboru su završene pripreme Željezničara, ali rad na jačanju tima još uvijek traje. Klub je dovelo veliki broj fudbalera ove sezone, a taj broj još nije konačan.
Novi igrač sarajevskog kluba trebao bi biti napadač iz Crne Gore, Balša Sekulić.
Sekulić je trenutno slobodan igrač, a posljednji klub u kojem je igrao bio je Budućnost iz Podgorice.
Pored Budućnosti, igrao je za Cetinje, Titograd, Podgoricu, Iskru iz Danilovgrada i Gangwon iz Južne Koreje.
Sekulić ima i određeno iskustvo u reprezentaciji. Odigrao je deset utakmica za mladu reprezentaciju Crne Gore, a jednom je nastupio i za seniorsku selekciju u utakmici Lige nacija protiv Finske.
U sezoni 2021/22, Sekulić je proglašen za najboljeg igrača crnogorskog prvenstva od strane Sindikata profesionalnih fudbalera Crne Gore.
Večeras, Željezničar igra prijateljsku utakmicu protiv Zrinjskog u Mostaru, s početkom u 20:30 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


