Nakon utakmice za Arena Sport TV izjavu je dao trener banjalučkog tima Mladen Žižović.
Žižović smatra da njegova ekipa danas nije pokazala svoje pravo lice u mnogim trenucima.
– Danas nismo bili u pravoj formi. Počeli smo kako treba, imali penal koji nismo iskoristili, ali onda smo primili gol iz daljine. U ovakvim utakmicama moraš iskoristiti prilike, imali smo ih nekoliko, čak i stativu u posljednjim minutima, ali jednostavno nije bio naš dan. Moramo se oporaviti jer već za par dana imamo novu utakmicu. Moramo donijeti prave odluke i iz ovoga izaći jači, rekao je trener Borca.
Istakao je da su njegovi igrači bili bolji u drugom dijelu susreta.
– Kontrolisali smo drugo poluvrijeme, napadali, stvarali prilike, dok je Sarajevo čekalo kontranapade. Mislim da smo bili bolji u drugom dijelu, ali ipak ima igrača koji traže formu. Moramo rotirati i pronaći najbolje igrače u ovom trenutku, dodao je Žižović.
Naglasio je da je prerano govoriti o tituli.
– Prvenstvo ima još mnogo kola, tek smo počeli. Na kraju ćemo vidjeti gdje smo.
Na pitanje o novim igračima, trener Borca je bio iskren.
– Nisam potpuno zadovoljan jer smo izgubili. Moraćemo raditi bolje. Neki igrači su se tek priključili i treba im vremena da dignu formu. Nadam se da će biti bolje u nastavku sezone, zaključio je Žižović.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


