Na visokom nivou je raspoloženje u našoj reprezentaciji nakon odlične igre u prvom meču protiv Srbije, koji je završen rezultatom 2:2. Zmajice sa optimizmom dočekuju revanš, potvrdila je Elma Husić, reprezentativka koja je imala zapaženu ulogu u prošloj utakmici. Radimo sjajno tokom cijelog okupljanja, atmosfera je odlična, jedva čekamo utakmicu u utorak. Motivisane smo da ponovimo borbenost iz prvog meča i nadamo se još povoljnijem rezultatu, te plasmanu u finale doigravanja. Utakmica Srbija – BiH igra se u utorak od 19 sati u Trening centru FSS u Staroj Pazovi.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )
Zmajice započele pripreme za revanš protiv Srbije: Vjerujem da smo sposobne ostvariti uspjeh


