Podravski list navodi da će Sarajevo uskoro dobiti novo pojačanje iz Slaven Belupa, ali ne na terenu već u stručnom timu Zorana Zekića.
Luka Šarlija, koji je dugi niz godina bio glasnogovornik koprivničkog kluba, pridružit će se Zekiću u Sarajevu kao videoanalitičar.
Prema informacijama Podravskog lista, Šarlija je pored posla glasnogovornika, završio obuku za videoanalitičara i radio je analize za trenera juniora Slavena Marija Gregurina.
Zekić dobro poznaje Šarliju jer su zajedno radili u Slavenu, gdje je Zekić bio trener u sezonama 2021/2022 i 2022/2023.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


