NK Čelik je saopćio javnosti da je Amar Jusić novo pojačanje u zeničkom klubu.
Jusić će igrati na poziciji desnog beka, a stiže iz Nogometnog kluba Jedinstvo Bihać.
Prošle sezone, Jusić je odigrao ukupno 28 utakmica u ligi.
Pored Jedinstva, Jusić je također nastupao za Gradinu, Podgrmeč i Jajce.
“Želimo dobrodošlicu Amar Jusiću u crno-crvenu porodicu i želimo mu puno sreće u najdražem dresu”, izjavio je klub s Bilinog Polja.
Nedavno su Zeničani predstavili i Talhu Tabakovića kao novo pojačanje.
Također, važno je napomenuti da je Davud Arnautović zvanično napustio Čelik.
“Davud je prošle sezone odigrao 25 utakmica za naš tim, postigao je jedan gol i upisao jednu asistenciju. Nogometni klub Čelik se zahvaljuje Davudu na svemu i želi mu sve najbolje u budućoj karijeri”, istaknuto je u saopćenju Zeničana.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


