NK GOŠK je predstavio četiri nova pojačanja za nadolazeću sezonu. Dino Mizić, Viktor Lukić, Aleksa Milojević i Nikola Perić su novi igrači u Gabeli. Mizić je došao iz Željezničara, Lukić iz Diagorasa, Milojević iz Inđije, a Perić iz Zadra. Prije njih, u klub su stigli i drugi igrači.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )
(ZVANIČNO) GOŠK dovršava tim, stiglo četvoro novih igrača


