Igman se danas oglasio putem svoje zvanične Facebook stranice, te je potvrdio dolazak svog najnovijeg pojačanja. Tako je danas i zvanično novi fudbaler kluba iz Konjica postao Adin Zečić, koji će braniti boje ekipe do ljeta 2024. godine.
On je ranije bio član omladinskih selekcija Igmana, a prošle sezone je igrao na posudbi u Klisu iz Buturović Polja. Nakon što sa ovom ekipom nije uspio izboriti plasman u Prvu ligu FBiH, odlučio je napustiti klub i doći u redove Igmana.
Podsjetimo, Igman je u prvom kolu nove sezone u Premijer ligi BiH trebao igrati protiv Željezničara, ali je ovaj susret odgođen zbog obaveza Plavih u Evropi.
Također, vrijedi spomenuti kako će Igman u drugom kolu igrati gostujući susret protiv Zvijezde 09.


