Fudbalski klub Radnik iz Bijeljine je angažovao još dva nova igrača koji će nastupati za njih u WWin ligi Bosne i Hercegovine.
Nakon dvije sjajne sezone u dresu Rudara iz Prijedora u Prvoj ligi, u Radnik stiže Joel Paulo da Silva. Korpulentni špic iz Francuske, angolskog porijekla, pokušaće da pokaže svoj kvalitet i u višem rangu. U karijeri je nastupao za nekoliko niželigaških klubova u Francuskoj, prije dolaska u BiH.
Uz njega stigao je i lijevi bek Filip Antonijević, koji bi po potrebi mogao zaigrati i ofanzivnije, na poziciji lijevog krila. Dijete je Partizana, igrao je za Teleoptik, Metalac, Kolubaru, MTK iz Budimpešte, Vojvodinu, te Voždovac, gdje je nastupao kao pozajmljen igrač Vojvodine.
Ranije su predstavili i Đorđa Pantelića kao novo pojačanje u Radniku, a očekuje se dolazak još novih igrača.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


