Mirko Ivanić, Miloš Veljković i Marko Arnautović ne igraju za Crvenu zvezdu protiv Čukaričkog
Crvena zvezda će sutra od 19 časova ugostiti Čukarički na Banovom brdu u plej-ofu Superlige.
Trener crveno-belih Dejan Stanković najavio je mogućnost da se ukažu igrači iz drugog plana i određene promene u igri, s obzirom da je titula obezbeđena.
– Kad je već puno toga odlučeno oko Crvene zvezde i Čukaričkog, mislim da će timovima biti puno lakše igrati nogomet. Vjerojatno će se neka igra isprobati do iscrpljenosti, da vidimo neke nove ideje, ali nećemo puno eksperimentirati. Želim vidjeti na koga možemo računati. Kao što sam rekao prije utakmice s Jedinstvom. Crvena zvezda nosi ozbiljan rezultatski i golovni pritisak, pa su nam potrebni igrači koji to mogu izdržati. Ovo je jedno poslijepodne u kojem ćemo dobiti mnogo odgovorasmatra Stanković.
Otkrio je da neće moći računati na tri iskusna nogometaša.
– Marko Arnautović će sigurno preskočiti ovaj meč. Svaki put kada igra na umjetnoj travi njegovo tijelo reagira, tako je nažalost bilo i ovaj put. Uvijek smo strpljivi s njim i uvijek mu damo još nekoliko dana da se oporavi kako bi se te reakcije sanirale. Veljković također sigurno neće igrati, a Mirko Ivanić ima svoj poseban tretman. To su igrači koji sigurno neće biti u sastavu, ali ponavljam, sve su to reakcije zbog napora i podloge na kojoj smo igraliobjasnio je trener Zvezde.
Vjeruje da zna odakle mu prijeti najveća opasnost, što se nije promijenilo od njegovog prvog mandata na klupi srpskog prvaka.
– Tedić je pravi golgeter, znamo ga još iz mog prvog mandata u klubu. Tada se možda i pričalo o dogovoru s njim, ali on je otišao u skupinu Manchester Cityja. Vratio se u Čukarički i ostao ta meta, opasan je u svakom trenutku u kaznenom prostoru. Ne smijemo mu ostaviti puno prostora, ni za igru glavom, ni za igru nogom. On je pravi gol igračnaveo je Stanković.


