Crvena zvezda je večeras poražena od Benfike u utakmici Lige šampiona.
Portugalci su slavili sa rezultatom 2:1, golovima Kokčua i Artukolua, dok je jedini gol za crveno-bele postigao Felisio Milson.
Današnjim utakmicama je završeno prvo kolo novog ligaškog sistema takmičenja.
Prema novim pravilima, Zvezda se sada nalazi na 25. mjestu, jedno mjesto ispod crte koja bi je odvela u doigravanje za osminu finala. Podsjetimo, prvih osam timova na tabeli direktno prolazi u nokaut fazu. Timovi od 9-24 pozicije će igrati mini-baraz za popunu preostalih osam mjesta u osmini finala.
Sljedeći protivnik crveno-belih u elitnom takmičenju je Inter, i to na gostovanju.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


