ZVEZDA REMIZALA POSLE VIŠE OD 100 MINUTA: Hrabri Pazari pokvarili Milojeviću slavlje i oproštaj (VIDEO)

U svečanoj atmosferi pred oko 25.000 gledatelja, na stadionu “Rajko Mitić”, nogometaši Crvene zvezde službeno su proslavili naslov prvaka Srbije, koji im direktno donosi treće sudjelovanje u grupnoj fazi Lige prvaka.

U posljednjoj utakmici u kojoj je momčad vodio Miloš Milojević ipak nije zabilježena pobjeda, budući da su hrabri nogometaši Novog Pazara dva puta uspjeli izjednačiti pa je na semaforu na kraju pisalo 2-2.

Utakmicu je iz lože pratio i novi šef struke Crvene zvezde Barak Bahar, koji će sutra biti službeno promoviran i voditi momčad u trećem nastupu u Ligi prvaka.

Crveno-bijeli su od početka krenuli ofenzivno, dok su gosti očito bili odlučni u obrani gola i čekanju mogućih prilika iz protunapada.

Prvi ozbiljniji pokušaj imao je Strahinja Eraković tek u 30. minuti nakon kornera Kange, ali je lopta otišla preko gola.

Potom su se nizali pokušaji Bukarija i Mitrovića, da bi najbolja prilika na utakmici uslijedila u završnici poluvremena. Nakon kornera Kange Milunović je spustio loptu za Erakovića, koji nije uputio dovoljno snažan udarac, pa je vratar Pazaraca Slavković lako uhvatio loptu.

Još bolja prilika viđena je u posljednjoj minuti prvog poluvremena, nakon akcije dvojice mladih igrača. Azarov je ubacio na Jovana Mijatovića koji je dobio priliku od početka sudijske nadoknade, ali je njegov izvrstan pokušaj još boljom intervencijom zaustavio vratar gostiju.

Drugo poluvrijeme bilo je daleko učinkovitije, možda i suprotno očekivanjima, na obje strane terena.

Nakon nekoliko servisnih centaršuta, Kanga je “odlučio” sam doći do vodstva. Nakon oštre lopte koju je Azarov s lijevog boka poslao u šesnaesterac, Gabonac je u 53. minuti doveo slavljeničku momčad u vodstvo.

No, to nije pomelo Pazarce, pa je sedam minuta kasnije Miljan Momčilović poravnao rezultat pravim eurogolom, izborivši si priliku za udarac.

Crveno-bijeli su ponovo poveli u 71. minuti. Kanga je nakon pogotka upisao i asistenciju, ubacivši do mladog stopera Stefana Lekovića koji je glavom od pete zatresao mrežu i upisao debi u dresu seniorske momčadi Zvezde.

Ni tu nije bio kraj uzbuđenjima. Samo tri minute kasnije bivši nogometaš Zvezde Nenad Gavrić savršeno je ubacio mladom Slobodanu Stanojloviću koji je ponovno donio izjednačenje.

Zbog slavljeničke bakljade i slabe vidljivosti na kraju utakmice došlo je do kraćeg prekida pa je utakmica produžena 12 minuta, no rezultat se nije mijenjao.

C. ZVIJEZDA: Borjan – Nikolić, Eraković, Milunović (od 46. Leković), Azarov (od 65. Gobeljić) – Mijailović, Kanga – Bukari (od 65. Krsticić), Ivanić, Mitrović (od 46. Prucev) – Mijatović (od 46. Katai).

NOVI TRGOVINA: Slavković – Zimonjić, Rubežić, Kurdić, Joksimović – Momčilović, Bogdanovski, Adešina (od 90+6. Brunčević), Gavrić (od 90+6. Fijuljanin) – Stanojlović.