Zvezda rutinski svladala Čukarički, Spajić zabio u povratničkom debiju! (VIDEO)

Nogometaši Crvene zvezde svladali su na stadionu “Rajko Mitić” ekipu Čukaričkog rezultatom 4:0 u utakmici 3. kola doigravanja Super lige Srbije.

Tako su crveno-beli izjednačili rekord koji su zabeležili pod vođstvom Vladana Milojevića, kada su u prvenstvu nanizali 57 utakmica bez poraza. Tada je seriju prekinuo Čukarički koji je svladao prvaka Srbije, ali ne i ovaj put.

Momčadi s Banovog Brda, s druge strane, ova utakmica je daleko važnija, jer se s TSC-om bori za kvalifikacije za Ligu prvaka.

Novi-stari prvak poveo je u 6. minuti. Priliku je odmah iskoristio Lazar Nikolić koji je odlično ubacio prema Kings Kangwi koji je glavom zabio za 1-0.

Nogometaš gostiju Stefan Kovač zbog ozljede je morao napustiti igru ​​u 16. minuti, kada ga je na terenu zamijenio Igor Miladinović.

Već u 19. minuti prednost je udvostručena. Ovaj put pomoćnik je bio lijevi bek Irakli Azarov. Nakon nekoliko zicera “na tacni” je poslužio Marka Rakonjca koji je glavom poslao loptu u mrežu.

Drezgić je u dva navrata odličnim reakcijama pred golom svoje momčadi spriječio, prvo Ivanića, a zatim i Rakonjca, da dodatno poveća prednost.

Najbolja prilika Čukaričkog viđena je početkom drugog poluvremena, kada je Miladinović uveo Ivanovića, ali je Borjan stigao na vrijeme spriječiti pogodak. No, opasnostima nije bio kraj, morao je intervenirati i mladi Leković i “očistiti” gol od opasnosti s gol-crte.

U 59. minuti viđen je solidan pokušaj Luke Adzića, ali je njegov pokušaj daljeg kuta vrata Milana Borjana ipak bio neprecizan. Odmah nakon toga, ovog bivšeg igrača Zvezde zamijenio je drugi, jer je u igru ​​ušao Vladimir Lucić, koji je trenutno na posudbi u Čukaričkom iz aktualnog prvaka.

Malo je nedostajalo da Rakonjac ne postigne svoj drugi pogodak na utakmici, ali je u 63. minuti samo zatresao gredu.

zvezda rutinski svladala čukarički, spajić zabio u povratničkom debiju! (video)

U 75. minuti po dolasku u zimskom prijelaznom roku ozlijedio se povratnik u redove Crvene zvezde Uroš Spajić. Na terenu je zamijenio Strahinju Erakovića.

Na 3:0 povisio je Stefan Mitrović u 79. minuti, kada je pred golom Čukaričkog iskoristio nespretnu reakciju Drezgića i Miladinovića nakon ubačene lopte Jegora Prutseva.

Prije posljednjeg sučevog zvižduka Uroš Spajić prekrasnim polugolom škaricama “zasladio” je svoj povratnički debi u matičnom klubu, kada je postavio konačnih 4-0!

CRVENA ZVIJEZDA : Borjan – L. Nikolić, Eraković (74. Spajić), Milunović (46. Leković), Azarov – Mijailović, Kangva (70. Prucev) – Bukari (66. N. Mituljikić), Ivanić, Mitrović – Rakonjac (70. Srnić) .

ČUKARIČKI : Belić – Rogan (70. Koloni), Drezgić, Sarafimović, Gajić – Kovač (16. Miladinović), Sisoko – Ivanović, Ovusu (70. Tomović), Adžić (59. Lučić) – Badamosi (70. Spasojević).