Fudbaleri Crvene zvezde, danas igraju prvu utakmicu plej-ofa za Ligu šampiona protiv norveškog Bode Glimta.
Crveno-beli su direktno u ovoj fazi takmičenja. Norveški predstavnik je u prethodnom kolu eliminisao poljsku Jagjeloniju.
Beogradski klub je počeo sa prodajom karata za revanš utakmicu u Beogradu. Do sada, pravo na kupovinu su imali simpatizeri sa aktivnom članarinom.
Uz one sa premijum sezonskim kartama koji su imali popust. Cijena ulaznica za Sever i Jug je 1200 dinara, Istok 2.200, Zapad 2.600, a loža “Siniša Mihajlović” 4.000 dinara.
Preostale karte će se prodavati i na blagajni stadiona od 10-18 časova, navodi se na sajtu kluba.
Prva utakmica u Norveškoj igra se večeras u 21 sat. Revanš je zakazan za 28. avgust, takođe u 21 čas.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


