Zvijezda u spektaklu povodom stotog rođendana savladala Željezničar

NK Zvijezda Gradačac je u prijateljskoj utakmici povodom 100. rođendana kluba dočekao FK Željezničar i slavio rezultatom 4:3.

Plavi su na ovu utakmicu doputovali sa juniorima i tek nekoliko fudbalera iz seniorske postave, a epilog toga vidio se u prvom poluvremenu u kojem je gradačački tim postigao čak četiri gola.

U drugom poluvremenu Željezničar je igrao mnogo bolje i gotovo se vratio u utakmicu. Pogotke za goste postigli su juniori Pločo, Efendić i Brković.

Za Želju su igrali: Subašić, Križevac, Šehić, Muftić, Mučaj, Karić, Kobašević, Husić, Bublin, Pašić, Pirić, Brković, Trnka, Omerbašić, Efendić, Ramić, Pajtak, Hadžić, Huskić, Pločo, Alagić i Bajrić. Ekipu je predvodio trener juniora Sanjin Mešić.