Fudbaleri Željezničara sutra će na stadionu Asim Ferhatović Hase igrati susret protiv ekipe Sarajeva u sklopu 31. kola m:tel Premijer lige BiH.
Uoči ovog duela, igrači Plavih su obavili posljednji trening pred gradski derbi sa Sarajevom. Tako će Plavi od večeras biti u karantinu u hotelu Hollywood na Ilidži, pa sve do polska na Koševo.
Kakva je atmosfera bila na današnjem treningu, pogledajte na fotografijama ispod teksta.
Podsjetimo, utakmica između Sarajeva i Željezničara se igra sutra od 20 sati.


