Jedan od najvažnijih događaja u životu fudbalera uveličali su njegovi prijatelji, igrači Željezničara i brojne druge zvanice.
Goste su zabavljali Hanka Paldum i Neno Murić.
Štilić je bivši reprezentativac naše zemlje. Počeo je u Željezničaru, poslije toga je dug period proveo u poljskom Lechu. Nastupao je još u Ukrajini, Turskoj i na Kipru. U Želju se vratio tokom ljeta 2019. godine.
Štilić je za klub s Grbavice odigrao 111 utakmica te je ostvario 29 golova i isto toliko asistencija.


