Selektor A reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez je ostavio još jednu inspirativnu poruku na “X” koja je oduševila naciju.
Nakon što je procurela informacija o mogućem odlasku Emira Spahića iz Saveza, Barbarez je napisao da se nastavlja zajedno, te da “ekipa” koja je okupljena nema namjeru odustati.
– Uvijek postoje turbulentna vremena, stvari koje razočaravaju, uvijek neko, nešto, negdje… Ali ovdje ima previše energije, ljubavi, volje, želje za boljim sutra! Nastavljamo dalje zajedno, Emir, Nino, Sale, Zlaja, Mirko, Keno i ja i SVI se nadamo zajedničkom putu, napisao je Sergej Barbarez.
Podsjećamo, Barbarez je ranije objavio zajedničku fotografiju sa Emirom Spahićem uz poruku “uvijek i zauvijek”.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


