Velež i Igman su odigrali neriješeno 1:1 u petom kolu WWin lige Bosne i Hercegovine. Nakon utakmice, privremeni trener mostarskog kluba, Samir Merzić, je dao izjavu za Arenu Sport.
– Bila je veoma teška utakmica, nismo ušli u nju najbolje. Nedostajala nam je energija. Nažalost, primili smo gol iz situacije koja se ne smije dogoditi. U drugom poluvremenu smo dali sve od sebe, pokušavali smo promjenama, pokušavali smo postići drugi gol. Nažalost, nije išlo, imali smo par prilika. Čestitam Igmanu na osvojenom bodu, kratko je rekao Merzić.
Velež je još jednom podbacio i ostao na jednoj pobjedi u sezoni, dok je Igman osvojio svoje prve bodove.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


