Fudbaleri Barselone kao lideri Primere otišli su na odmor prije reprezentativne pauze. Nakon toga ih očekuju mečevi sa Đironom i Monakom, a u novembru dolaze na Marakanu. Čuvar mreže tima Mark Andre Ter-Štegen govorio je o svom statusu u timu: “Imam trenutno veoma dug ugovor sa klubom i zadovoljan sam. Moja porodica je srećna u Kataloniji i sada čekamo šta će donijeti sezona. Važno je fokusirati se na sadašnjost i ono što slijedi. Niko ne zna šta će se događati. U ovom trenutku sam, generalno gledano, zadovoljan situacijom u klubu za koji igram već više od decenije.” Barselona će 6. novembra gostovati Crvenoj zvezdi na stadionu “Rajko Mitić” u Ligi šampiona.


Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )




Marc-André ter Stegen says he is committed to staying at 
