Sarajevo je pobijedilo mostarski Velež rezultatom 4:0 u desetom kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine.
Bordo tim je odigrao dobru utakmicu, iako su oba tima imala igrača manje, a pobjeda Sarajeva mogla je biti još uvjerljivija.
Nakon utakmice, igrači su slavili pred sjevernom tribinom sa vjernim navijačima Hordama zla, koji su sinoć proslavili 37. rođendan grupe.
Pogledajte kako je izgledala ova proslava.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


