Admir Adžem: Vidjeli smo dva eurogola, ali nažalost u našoj mreži

GOŠK je večeras poražen rezultatom 3:0 od Borca u Banjaluci, a trener tima iz Gabele Admir Adžem govorio je za medije nakon ove utakmice, u kojoj je njegova ekipa odigrala solidno prvo, ali nešto lošije drugo poluvrijeme.

“Nedovoljno da napravimo nešto protiv Borca, lidera na tabeli. Znali smo kada smo dolazili da moramo pružiti jako dobru partiju, a da Borac ima lošiji dan, pa da nešto uradimo. U prvom poluvremenu smo nešto i odigrali, imali smo neke svoje šanse, a onda je u drugom poluvremenu nastupila totalna dominacija Borca. Pokazali su da su u ovom momentu mnogo bolja ekipa od nas. Mi moramo rješavati neke svoje probleme. Drago mi je da su gledaoci vidjeli dva eurogola, nažalost u našu mrežu. Nadam se da ćemo ispraviti neke greške već do naredne utakmice. Slijedi nam Posušje, vrlo teška utakmica, ali šta je tu je. Borimo se za život, dat ćemo svoj maksimum”, kazao je Admir Adžem.