Blijeda Sutjeska bez postignutog gola završila kvalifikacije za evropska takmičenja

Fudbaleri Sutjeske ispali su u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija. Nikšićani su večeras poraženi od Klaskvika 1:0.

Izabranici Milije Savovića tako su završili nastup u kvalifikacijama za evropska takmičenja bez postignutog gola.

Nikšićani ništa nijesu pokazali ni u četvrtom meču, bili bez šuta u okvir gola u prvom poluvremenu, a gol primili u 66. minutu. Tada je centrirao Fredriksberg, a Klettskard zakačio loptu i poslao je u mrežu Giljena.

Sutjeska je tek dana počela da napada, htjela gol, a najbliža je bila u 91. minutu, kada je Striković pogodio okvir gola.

Izuzev tog pokušaja, napadi crnogorskog šampiona nijesu previše ugrozili golmana tima sa Farskih Ostrva.

Klaksvik tako ide dalje nakon 0:0 u meču odigranom u Podgorici.