Borac pobjedom okončao pripreme u Antaliji

Fudbalski klub Borac uspešno je okončao pripreme u Antaliji, pobjedom nad bugarskim prvoligašem Krumovgradom rezultatom 3:2.

Borac je stekao prednost već u 9. minuti, kada je Zoran Kvržić postigao gol iz jedanaesterca. David Vuković je udvostručio vođstvo Banjalučana u 15. minuti, dok je Yusein smanjio zaostatak bugarskog tima pogotkom u 35. minuti.

Sedam minuta kasnije, Enver Kulašin vratio je dva gola prednosti banjalučkom timu, a konačnih 3:2 postavio je Tonev u 56. minuti susreta.

Prva zvanična utakmica Borca u ovoj godini zakazana je za 11. februar, kada će Banjalučani dočekati Zvijezdu 09 u okviru osmine finala Kupa BiH. Borac je lider na premijerligaškoj tabeli, a svoju poziciju nastojat će zadržati i na proljeće.