Na press konferenciji nakon utakmice na Grbavici, trener Plavih Denis Ćorić je istaknuo:
– Najlakše je biti general poslije bitke. Moram čestitati momcima na karakteru, a Radniku na fer i korektnoj utakmici. Imali smo previše nervoze u prvom poluvremenu i probleme kada nam se ekipe zatvore. Sreća je stigla u 90. minuti. Zamjene su unijele novu energiju. Moram pohvaliti igrače za pobjedu, a Željo može i mora biti bolji, poručuje Ćorić.
Istakao je i izdanje Huse Karjaševića na štoperskoj poziciji, te naglasio ciljeve u ovoj sezoni i pohvalio ekipu Radnika za prvu trećinu sezone. Na kraju je zahvalio navijačima na podršci i istakao važnost angažmana u klubu kao što je Željo.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


