Trener Sloge, Zoran Ćurguz, čestitao je Zrinjskom na zasluženoj pobjedi u ovom meču.
Smatra trener Sloge da je njegova ekipa mogla na samo jedan način da se suprotstavi Zrinjskom i da je to bilo dobro do prvog gola, ali nakon toga je sve palo u vodu.
– Čestitam Zrinjskom na pobjedi. Mi smo imali neki plan, taj plan je bio dobar prvo poluvrijeme, pogotovo do autogola. U pripremi smo imali puno problema, pa dvije prinudne izmjene. Šest igrača rovitih. Nismo imali neki roster i znali smo da možemo igrati samo na jedan način. Sveli smo Zrinjski do autogola na jednu priliku. Sve poslije gola je bilo teško, pogotovo kada ga primite tako iz ničega. Drugi gol nismo dobro reagovali na drugu loptu, dobro smo stajali u pozicionom bloku, nismo najbolje reagovali i Ćuže daje gol. Izmjene nisu donijele ništa drugom poluvremenu. U svakom slučaju moramo se pokušati oporaviti i da se suprotisatvimo Posušju na pravi način, rekao je Zoran Ćurguz nakon utakmice.


