Fudbaler Palerma Dario Šarić je zadovoljan osvojenim bodom reprezentacije BiH u gostovanju kod Mađarske u drugom kolu Lige nacija.
“Bodovi se računaju, svakako. Sretni smo, trebamo biti sretni jer smo tek počeli sa novim selektorom i uspjeli osvojiti bod. Nije bilo lako, Mađari su dobra ekipa, dobro su igrali na Evropskom prvenstvu, što znači da je nivo visok. Borili smo se, trebamo gledati kako smo se borili i radili. Naravno, moramo bolje raditi s loptom, stvarati više prilika, ali trebamo biti zadovoljni što se svaki put ide ka boljem”, rekao je Šarić.
Naglasio je da je atmosfera u svlačionici bila pozitivna nakon osvajanja boda.
“Zadovoljni smo, borili smo se, dobro smo radili, i trebamo biti zadovoljni nakon ovakvog nastupa”, zaključio je Šarić.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


