Darko Milisavljević iskreno: Čestitam Sarajevu na svemu i želim im sve najbolje u nastavku

Zvijezda 09 večeras je na stadionu Asim Ferhatović Hase gostovala ekipi Sarajeva, a utakmica je završena pobjedom Bordo tima rezultatom 2:0.

Na press konferenciji nakon utakmice medijima se obratio član stručnog štaba Zvijezde Darko Milisavljević.

Zaslužena pobjeda Sarajeva i ja im čestitam na tome. Mi smo na poluvrijeme otišli sa prevelikim minusom u odnosu na prikazano na terenu. Sarajevo je nažalost iskoristilo ono što smo im dali, dok ono što su oni nama dali mi nismo, a to su tri dobre situacije koje u ovakvim utakmicama morate koristiti. Znamo da Sarajevo ima  ozbiljan individualni kvalitet, a to se vidjelo kod prvog gola kada smo ostavili napadača koji je poznat po tome. Jednostavno, potkrala nam se greška, ali to nam se, onako, malo češće dešava i na tome moramo raditi, poručio je Milisavljević.

Potom se osvrnuo i na probleme sa igračkim kadrom.

Malo javnost ovdje ne zna, ali stvarno imamo problema sa povrijeđenim igračima, danas smo nastupili bez četvorice igrača i to su naši problemi sa kojima se borimo i sa kojima se moramo izboriti. Nismo u zavidnoj situaciji, tabela realno to i pokazuje, ali nećemo se predavati, igrat ćemo. I danas smo probali neki naš model igre, da igramo napadački. Na nama je da se što bolje odmorimo od ove utakmice, da nam se povrijeđeni igrači vrate.

Na kraju je još jednom čestitao Sarajevu na pobjedi.

Čestitam Sarajevu na pobjedi, ambijentu, stadionu, fenomenalnom terenu i želim im sve najbolje u nastavku prvenstva.