Fudbaleri Sarajevskog Željezničara danas su odigrali odličnu pripremnu utakmicu protiv ekipe Slobode iz Užica.
Nakon preokreta, Željezničar je slavio rezultatom 3:2, a trener Plavih, Denis Ćorić, se oglasio nakon susreta.
Ćorić je bio zadovoljan igrom i pobjedom svog tima.
“Današnju utakmicu možemo nazvati sve, osim prijateljskom. Zaista, svaka čast momcima na njihovom zalaganju, trci i borbenosti. Odigrali smo odlično, ali ostaje žal zbog primljenih golova iz naše nepažnje, a ne iz njihovih izrađenih akcija. Sa druge strane, stvorili smo mnogo prilika. Čestitke momcima još jednom, i ako nastavimo na ovom nivou uz poboljšanje nekih stvari, vjerujem da možemo biti pravi”, izjavio je Ćorić.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


