Danas su direktor nacionalnih selekcija NS/FS BiH Emir Spahić i njegov saradnik Saša Papac posjetili U-21 reprezentativce Bosne i Hercegovine u Zenici, gdje se pripremaju za utakmice sa Austrijom i Francuskom.
Nakon toga su otputovali u Međugorje gdje je organizovan kamp za U-19 reprezentativce.
Tokom posjeta su vodili konstruktivan razgovor sa selektorima U-21 i U-19 Vinkom Marinovićem i Dubravkom Orlovićem, kao i sa trenerima u njihovim stručnim štabovima.
Prisustvovali su i treninzima naših mladih selekcija.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


