Prije tačno 12 dana smo pisali o transferu Danila Pantića u Spartak iz Trnave.
Otišao je iz Partizana i našao novi klub
Ipak, neočekivano će se vratiti u Beograd. Ekipa je objavila da se rastaje s njim zbog situacije u njegovoj obitelji.
“Srpski ofenzivni veznjak napustio je treninge u Sloveniji zbog obiteljskih razloga. Klub prihvata njegovu odluku i prekida suradnju s njim. Danilu želimo brz povratak na teren“, stoji u saopćenju kluba iz Trnave.
Podsjetimo još jednom, tokom svoje karijere igrao je za Partizan, Chelsea, Vitesse, Excelsior, Fehervar i Čukarički. Krajem ovog mjeseca mu je istekao ugovor sa crno-bijelima, pa je bez odštete prešao u Spartak.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


