Pobjeda Fiorentine, Jović ušao s klupe, poraz Hajduka u Španjolskoj!

Nogometaši Fiorentine su u sklopu doigravanja kvalifikacija za Ligu konferencija svladali momčad Twentea rezultatom 2:1.

Srbijanski nogometaš Luka Jović najzanimljivije dijelove pobjede gledao je s klupe.

Firentinci su poveli već u drugoj minuti kada je Nico Gonzalez iskoristio asistenciju kapetana Biragija i postigao pogodak. Spomenuti Cabral udvostručio je vodstvo u 31. minuti na asistenciju Ricarda Sotilla, koji je asistirao Joviću u debiju u Serie A protiv Cremonesea.

Jović je u igru ​​ušao u 69. minuti, ali to je bilo premalo vremena da ostavi traga na ovom susretu u kojem je nizozemski reprezentativac preko Vaclava Cernyja, koji je zabio u 65. minuti susreta, uspio smanjiti prednost protivnika uoči uzvrata. .

U Španjolskoj gdje je Villarreal svladao Hajduk rezultatom 4:2.