Nikola Drinčić, trener nogometaša niškog Radnika, oglasio se uoči prve utakmice u nastavku superligaške sezone. Nakon reprezentativne pauze dočekuju Čukarički.
Gdje trenutno imaju bod više od Nišlija uoči susreta.
–Dolazi nam sjajna momčad s izuzetnim igračima koji imaju sve predispozicije završiti u gornjem dijelu tablice i otići u Europu. Sigurno očekujemo dobru utakmicu s puno žestine, trčanja i puno taktičkih detalja. Imali smo dosta vremena za pripremu, svi su zdravi i jedva čekamo da utakmica počne, istaknuo je Drinčić.
Utakmica između Radničkog i Čukaričkog igra se sutra od 19 sati na stadionu “Čair”.


