FENJERAŠA SAN: Lalatović na pragu ispadanja iz Superlige, strijelci bivši igrač i neočekivano pojačanje Zvezde (VIDEO)

Nogometaši posljednjeplasirane Mladosti GAT iz Novog Sada remizirali su (1-1) na stadionu “Karađorđe” u duelu timova sa sjevera zemlje protiv subotičkog Spartaka, u 4. kolu play-off zone Super lige Srbije.

Sa samo jednim osvojenim bodom izabranici Nenada Lalatovića ostali su na dnu ljestvice sa 28 bodova, jednim manje od Radničkog iz Niša i svog imenjaka iz Lučana, ali uz utakmicu više.

Domaći su poveli u 57. minuti golom bivšeg igrača Crvene zvezde i Spartaka Nemanje Milića. Jovan Mituljikić, sadašnji igrač crveno-bijelih na posudbi u Mladosti, centrirao je za njega nakon akcije po lijevoj strani. Vratar Manojlović uspio je obraniti ovaj udarac napadača novosadskog kluba i bivšeg suigrača iz Zvezde, ali je lopta ipak prešla gol-crtu.

Izjednačenje i konačan rezultat preciznim udarcem u 84. minuti postavio je Edmund Ado, veliko zimsko pojačanje, za kojeg je također dugo bila zainteresirana Crvena zvezda.

Na kraju je okršaj kulminirao s dva crvena kartona. Prvo je to dobio Shimura koji je u kontri na samom rubu šesnaesterca zaustavio Brazilca Christiana Daniela Del Bella.

Nešto kasnije izravan crveni karton dobio je Marko Bugarin, pa je Spartak utakmicu završio s devet igrača na terenu, ali im se to donekle isplatilo jer su spasili bod.