(FOTO) Zrinjski raspucan u prvoj pripremnoj utakmici, Rendulić krenuo desetkom

Fudbaleri Zrinjskog su u prvoj pripremnoj utakmici ove zime savladali drugoligaša Federacije Bosne i Hercegovine, Kruševo, 10:1.

Na premijeri Krunoslava Rendulića kao novog trenera Plemića jesenji prvak je bio raspucan i do vrha je napunio mrežu niželigaša. Plemići su krenuli u sastavu Topić – Ćorluka, Jakovljević, Senić, Memija – Sučić, Kamenar – Tičinović, Vukotić, Sabljić – Bilbija

Goleadu je otvorio Nemanja Bilbija, nastavio je Josip Ćorluka, a onda slijede prva dva pogotka novog pojačanja iz Dinama, Milana Vukotića. Za kraj prvog poluvremena ostao je pogodak Karla Kamenara i sa 5:0 se otišlo na odmor.

Na poluvremenu je Krunoslav Rendulić zamijenio kompletnu ekipu, ali se situacija na terenu nije promijenila. Novo pojačanje Zrinjskog, Tomislav Kiš, upisao je hettrik, a Franko Sabljić dodao je dva gola za ukupno deset Plemića. Jedini gol za Kruševo dao je Ilija Aničić.

U drugom poluvremenu su nastupili; Pršlja – Kozina, Zlomislić, Senić, Brekalo – Ivančić – Malekinušić, Prskalo, Kiš, Ćuže – Sabljić