Činilo se da je sve gotovo i da će Paulo Dibala prihvatiti ponudu da za tri godine zaradi 75 miliona evra i postane dio projekta saudijskog Al Kadsijaha, ali se u posljednjem trenutku predomislio.
‘La Hoja’ se predomislio i odlučio ostati u Romi, odigrati narednu sezonu za platu od šest miliona evra. Odbio je ugovor karijere.
Pitanje je hoće li ikada dobiti ovakvu ponudu. Ali, htio je ostati u Italiji i Rimu te igrati fudbal na najvišem nivou. Nedavno se vjenčao i nije želio prve bračne godine provesti pod šerijatskim zakonima Saudijske Arabije.
Ovaj potez Dibale zaista vraća vjeru u pravu ljubav prema fudbalu i pokazuje da nije sve u novcu.
– Hvala Roma, vidimo se u nedjelju, objavio je Dibala na društvenim mrežama.
Roma u nedjelju od 20.45h na svom terenu dočekuje Empoli u 2. kolu Serije A i možemo samo zamisliti kako će navijači dočekati Dibalu…
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


