Galatasaray uz dosta muke do grupne faze Lige prvaka!

Galatasaray je uspio napraviti veliki uspjeh i izboriti prolazak u grupnu fazu Lige prvaka.

Turski klub je i u uzvratu uspio pobijediti Molde te osigurati nastup u elitnom evropskom takmičenju ove sezone. Odmah na početku utakmice Galata stiže u vodstvo. Icardi je bi osiguran izvođač penala te tako donio svojoj ekipi vodstvo.

Prvi dio susreta je prošao u velikom broju prekida i bez većih prilika. Najbolju šansu za Molde imao je Hestad koji je u 31. minuti odlično šutirao, ali golman Muslera brani udarac.

Molde do izjednačenja dolazi u 66. minuti preko Hestada na asistenciju Breivika. galata u sudijskoj nadoknadi stiže do drugog gola i definitivne pobjede, a strijelac je bio Angelino.

Podsjetimo, prvi meč ovih rivala završen je pobjedom Galatasaraya od 3:2, prenosi N1 Sport.