Fudbalski klub GOŠK iz Gabele će nastaviti sa pripremama na Kupresu, gdje će u narednim danima raditi na formi za predstojeće izazove.
Trener Admir Adžem je izjavio prije polaska na Kupres:
“Nakon tri sedmice rada u Gabeli, sada je vrijeme da se premjestimo na Kupres. Zadovoljan sam sa dijelom priprema koji smo obavili do sada, igrači su se maksimalno trudili i nemamo ozbiljnijih povreda, što je veoma važno. Sada nas očekuje serija utakmica na Kupresu. Odigraćemo dvije utakmice koje će nam pomoći da formiramo tim za ono što nas čeka u predstojećem prvenstvu. Nadam se da ćemo proći kroz ovaj dio priprema bez povreda i da ćemo dobro biti spremni za sve što nas čeka,” izjavio je Admir Adžem.
GOŠK je do sada odigrao dvije pripremne utakmice, prvu protiv Širokog Brijega u kojoj su poraženi sa 1:0, dok su protiv Kruševa odigrali neriješeno 0:0.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


