Hrvatice zabile poker golova i stigle do prve pobjede u kvalifikacijama – fudbalski.com

Nakon što su prije četiri dana protiv Litve (0:0) osvojile prvi bod u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, naša ženska reprezentacija pod vodstvom Nenada Gračana danas je protiv Moldavije postigla prve pogotke i ubilježila prvu pobjedu.

Vodu je na hrvatski mlin usmjerila Ana Marković nakon samo šest minuta igre, da bi kapetanica Landeka u 35. minuti realizirala kazneni udarac za 2:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Na poluvremenu je umjesto Marković ušla Lubina, koja u 65. minuti povisila na 3:0, dok je četvrti, posljednji pogodak Hrvatske potpisala Jelenčić deset minuta poslije.

Kvalifikacije se nastavljaju u travnju 2022. godine, kada će Hrvatska gostovati kod Moldavije te dočekati Rumunjsku.