Dinamo iz Zagreba je ostvario prvu pobjedu ove sezone u novom formatu Lige šampiona protiv Salcburga.
Pobijedili su na gostovanju sa rezultatom 2:0.
Trenutno imaju četiri boda, što je jedan više od Bayerna koji su ih porazili sa 9:2 u prvom kolu.
Bajern je sinoć izgubio 4:1 od Barselone, a u prethodnom kolu od odlične Aston Vile, koja i dalje nije poražena u takmičenju. U 4. rundi, Bavarci će igrati protiv Benfike.
Dinamo će u narednom kolu elitnog takmičenja gostovati Slovanu u Bratislavi.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


