ISPLATILA ZVEZDOVA POSUDBA: Radulović već zabio Radniku i dobio derbi iz zaleđa

Nogometaši Radnika iz Surdulice u derbiju duela pobijedili su na domaćem terenu Mladost Lučan rezultatom 1:0, u utakmici 21. kola Superlige Srbije.

Odlučujući pogodak postigao je posuđeni igrač Crvene zvezde Andrija Radulović, koji je prvi dio sezone proveo u Mladosti GAT.

Bio je precizan s bijele točke u 89. minuti. Zanimljivo je da je krajem prvog poluvremena Milan Makarić propustio priliku puno ranije na isti način dovesti svoju momčad do prednosti.

Ovo je vrlo važna pobjeda za momčad s juga Srbije, budući da unatoč tome ostaje prikovana za dno ljestvice s 11 bodova, čak 7 manje od današnjeg protivnika koji je dva mjesta ispred.

Između njih, s dva boda više od Radnika, nalazi se novosadska Mladost GAT, za koju je Radulović igrao u prvom dijelu sezone.