U tvrdoj i neizvjesnoj utakmici na Tušnju, Željezničar je večeras slavio minimalnu pobjedu protiv Slobode, a trener Plavih Denis Ćorić je podijelio svoje mišljenje nakon utakmice.
Ćorić je bio objektivan u ocjeni utakmice te je istakao da je neriješen rezultat bio najrealniji ishod.
“Čestitam našim igračima na pobjedi i 90 minuta borbe. Smatram da je nula bila najrealnija. Bila je ovo teška utakmica, mi smo postigli gol iz prekida, dok Sloboda nije iskoristila svoje prilike”, kazao je Ćorić.
Također je zahvalio navijačima i čelnicima kluba te izrazio poštovanje prema Slobodi.
U narednom kolu Željezničar igra protiv Sloge iz Doboja, a Ćorić naglašava da neće dozvoliti opuštanje svojim igračima.
“Neki naši igrači su umorni. Nema mjesta euforiji, moramo se odmoriti i ozbiljno pripremiti za nastavak sezone”, zaključio je Ćorić.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


