Fudbalski klub Radnik iz Bijeljine se vratio u Wwin ligu Bosne i Hercegovine i večeras je započeo pripreme za novu sezonu. Također, predstavili su i prvo pojačanje za predstojeću sezonu.
Novi igrač je Eldar Sivac, bivši bočni igrač zeničkog Čelika, koji je nedavno napustio svoj matični klub.
Sivac igra na poziciji desnog beka, a u karijeri je pored Čelika nosio i dresove Viteza i Rudara iz Kaknja. Radnik je Sivcu uputio srdačnu dobrodošlicu u Bijeljinu, a očekuje se da će biti još pojačanja u ovom klubu.
Na današnjem treningu su se pojavila i neka nova imena, o kojima će klub kasnije obavijestiti javnost. Jedno od tih imena je i Đorđe Pantelić, koji je prošlu sezonu sjajno odigrao u dresu Tuzle. On je već nosio dres Radnika, ali ostaje da se vidi hoće li ponovo zaigrati za ovaj klub.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


