Još jedan sudijski kiks o kojem će se pričati: Pogledajte kakav gol je poništen Širokobriježanima

Tuzlaci su slavili rezultatom 3:1 i tako ostvarili važnu pobjedu u borbi za opstanak.

Utakmica će, ipak, ostati i u sjeni velike greške iz završnice prvog poluvremena kada je Širokobriježanima poništen čist gol.

Božo Prusina je uputio dalekometni udarac sa oko 25 metara udaljenosti, a lopta od prečke odbila i pala iza gol linije.

Usporeni snimak jasno je pokazao da je lopta cijelim obimom prešla gol liniju, no sudije se nisu oglasile uprkos protestima gostujućeg tima.

Širokobriježani su nekoliko minuta kasnije preko Kuprešaka došli do poravnanja rezultata, no gorak ukus zbog još jedne katastrofalne greške definitivno je ostao.